+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 70M2 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 600.00 / muaj
  • ID: 80368
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Lagjen Prishtina e Re. Lokali gjendet ne kompleksin “Linda Premium”, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë. Lokali ofron edhe vendparkim dhe ndodhet në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme për zhvillimin e veprimtarive biznesore. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.