+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 70M2 NË RRUGËN B

€ 550.00 / muaj
  • ID: 83679
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Rrugën B, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek kompleksi Arcadis 2, ka nje siperfaqe prej 70m2, është ndertim i ri dhe i përshtatshëm per veprimtari te ndryshme biznesore, Ka hapesirë parkingu para lokalit dhe ka çasje direkte në rrugën kryesore.