+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 72M2 NË QENDËR

Me marrëveshje
 • ID: 75153
 • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Qendër, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.”Maliq Pashë Gjinolli”, përball shkolles fillore “Emin Durkau”, ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe gjendet ne katin përdhes, dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.