+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 80M2 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
  • ID: 69807
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal ne Matin 1, me kushte shumë te mira. Lokal gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 80m2, i renovuar dhe i gatshem per gjdo lloj biznesi.