+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 860M2 NË SLLATINË

Me marrëveshje
  • ID: 74763
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 860 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Sllatinë. Lokali gjendet ne rrugen kryesore Prishtinë-Pejë, ka nje siperfaqe prej 860m2 gjithsej, ku nga 250m2 kanë dy lokalet dhe 360m2 janë podrum, mund te perdoret si lokal per biznese te ndryshme ose dhe si depo.