+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 86M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
  • ID: 75450
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Arbëri(Dragodan). Lokali gjendet në kompleksin e Tregtisë, afër Komunës së Re, ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe gjendet ne katin  përdhes. Ka qasje në dy rrugë dhe parking të mjaftueshëm, gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për biznes.