+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 900M2 NË GRAÇANICË

€ 2,900.00 / muaj
  • ID: 66857
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Graçanicë
  • Sipërfaqe: 900 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Graçanicë. Lokal ka nje siperfaqe prej 900m2, dhe është plotsisht i gatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshem biznesore.