+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 90M2 NË PEJTON

€ 800.00 / muaj
  • ID: 79592
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Pejton, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek Tatlises Döner, ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe është e ndarë ne 2 kate.