+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKALI 160M2 NË GERMI

€ 600.00 / muaj
  • ID: 68062
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Germi
  • Sipërfaqe: 160 m²
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Germi. Lokali gjendet përball shkolles Gjin Gazulli, ka nje siperfaqe prej 160m2, dhe është e pershtatshme per lloje te ndryshme te bizneseve.