+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL(ZYRE) 75M2 NE LAKRISHTE

€ 1,050.00 / muaj
  • ID: 60444
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Loakl(Zyre) per qira ne Lakrishte. Loakli gjendet ne katin e 75m2 dhe gjendet ne katin e parë. E përshtatashme për veprimtari biznesore të ndryshme si Zyre për avokat , call center , zyre projektimi , noter , etj.