+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

OBJEKT AFARIST 1100M2 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 4,000.00 / muaj
  • ID: 80608
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 1100 m²
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira objekt afarist në Lagjen e Muhaxherëve. Objekti afarist gjendet afër kompleksit Golden Park, ka nje siperfaqe prej 1100m2 dhe është e ndarë ne 3 kate si dhe posedon podrumin. Objekti mund të shfrytëzohet për lloje të ndryshme biznesi, me mundësi manovrimi sipas nevojës së klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me ngrohje qëndrore me kalldaj e cila mund të përdoret me pelet, dru apo thëngjill.