+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 600.00 / muaj
 • ID: 71084
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 257 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira PentHouse 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 257m2 ku 167m2 janë hapsirë te brendshme dhe 90m2 teras, dhe gjendet ne katin e 7-të, e pershtatshme per zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |