+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 380.00 / muaj
  • ID: 68987
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira PentHouse 2+1 në fushë Kosovë. Banesa gjendet ne Rr.Dardania, afër Furres Europa, ka nje siperfaqe prej 80m2 per banim dhe 120m2 terasë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Gjithashtu posedon dhe garazhen private.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |