+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 2+1 NË MATIN 1

€ 700.00 / muaj
 • ID: 74234
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 150 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Jakov Xoxa, ka nje siperfaqe prej 150m2, ku 100m2 jan hapsirë per banim dhe 50m2 janë Terasë, gjendet ne katin e 9-të, e mobiluar komplet dhe  e gatshme per banim. Posedon dhe garazhden e cila perfshihet ne qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Terasë |