+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 76642
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 225 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Arbëri(Dragodan). Banesa ndodhet ne Rr.Ferid Curri, tek kompleksi “Butrinti” blloku A, ka sipërfaqe gjithësej 225m2 ku prej tyre janë 150m2 banim dhe 75m2 janë terasë, leshohet vetem për zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo | Terasë |