+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,450.00 / muaj
 • ID: 51300
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 250 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet përballë ambasades Amerikane, posedon nje siperfaqe prej 250m2 ku per banim janë 140m2 dhe Teras 110m2 dhe ndodhet në katin e 6-të, është banesa e vetme në kat, ka çasje të veçant në lift, është e kompletuar me mobilie ne kushte perfekte banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Teras | Garazh |