+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 380.00 / muaj
  • ID: 83842
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 156 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr.“Nënë Tereza”, afër mobilerisë Hajdini, ka nje siperfaqe prej 156m2 dhe ndodhet në katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |