+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 500.00 / muaj
 • ID: 72626
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 180 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 12
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Lagjen Prishtina e re. Banesa gjendet tek Malësia Rezidence, ka nje siperfaqe prej 180m2 ku 130m2 jan hapsirë e brendshme dhe 50m2 jan teras, gjendet ne katin e 12-të, posedon dhe garzhden dhe depon te cilat perfshihen ne qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Teras | Depo |