+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marrëveshje
 • ID: 71800
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 204 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje PentHouse 3+1 në Lagjen Prishtina e Re. Banesa gjendet ne kompleksin “Grand Tower”, ka nje siperfaqe prej 204m2 dhe gjendet ne katin e 11-të. Kompleksi e ka te përfunduar ndertimin e vrazhdë dhe është ne procesin e perfundimit te puneve finale.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Wc | Korridor | Ballkon | Depo |