+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË MATIN 1

€ 900.00 / muaj
  • ID: 77713
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, është e mobiluar ne tërsi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë  | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Terasë |