+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË RRUGËN B

€ 1,100.00 / muaj
 • ID: 78760
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 320 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 3+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Kawa, ka nje siperfaqe prej 320m2, ku 140m2 jan banim dhe 180m2 dhe terasë, ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Banesa mund te shfrytezohet per banim ose edhe per zyre, Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Wc | Depo | 2 Terasa |