+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 4+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,500.00 / muaj
  • ID: 68532
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 265 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira PentHouse 4+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Tregtia, afër Komunës së re, ka nje siperfaqe prej 265m2 ku prej tyre janë 175m2 banim Neto dhe 90m2 terasë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | 1 Kuzhinë me tryezari dhe 1 kuzhine verore | 4 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Wc | 2 Ballkona | Depo |