+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 85,000.00
 • ID: 67966
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 84 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Pent’House në Kalabri(Emshir). Penthouse është ndërtuar nga “Central Construction”, posedon nje siperfaqe prej 84m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Pent’House posedon ashensor, oborr të rregulluar me gjelbërim dhe parking të mjaftueshëm për vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |