+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE NË KALABRI(EMSHIR)

€ 225,000.00
 • ID: 67533
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 231 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje PentHouse në Kalabri(Emshir). Penthouse gjendet ne Rr.Dervish Hima, ka nje siperfaqe prej 231m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e gatshme per banim. Ne qmimi përfshihet dhe Garazha.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Depo | Ballkon 81m2 |