+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marrëveshje
  • ID: 83263
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 190 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Linda Premium Residence, ka nje siperfaqe prej 190m2, ku 90m2 jan hapsirë e banushme dhe 100m2 janë Terasë, është e dizajnuar dhe mobiluar me një stil të veqant dhe modern. Posedon dhe garazhë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo | Terasë |