+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 150M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 26135
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Shtëpi 2+1 në Arbëri(Dragodan). Shtepia gjendet afër furrës Shekulli, posedon nje siperfaqe prej 150m2 dhe është e ndarë ne dy kate, krejtesisht në gjendje te rregullt e mobiluar me te gjitha paisjet ka oborrin e shfrytzueshem, ne qmim përfshihen te gjitha shpenzimet komunale.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Depo | 2 Ballkona | Oborr |