+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 2+1 NË TASLIXHE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 69786
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Taslixhe
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira shtëpi në Taslixhe, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet Rr. “Mehmet Akif Ersoy”, ke nje siperfaqe prej 100m2 dhe ka dy kate. Shtëpia është e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Kati përdhes : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Depo | Ballkon |
Kati i Parë : 2 Dhoma Gjumi | Banjo |