+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 290M2 NË PEJTON

€ 3,000.00 / muaj
  • ID: 69170
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Sipërfaqe: 290 m²
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Shtëpi ne Pejton. Shtëpia posedon nje siperfaqe prej 290m2 dhe është e ndar ne 3 kate, ku secila hapësirë punuese mund të shfrytëzohet për zyre të ndryshme, varësishtë çfarë kërkesa kanë klientët.