+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 700.00 / muaj
  • ID: 71047
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Shtëpi në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet mbrapa MiniMax, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, gjendet ne nje lokacion te qet dhe te përshtashem per jetes. Nënkulmi perdoret si depo, ka nxemjen qendrore me rrymë posedon edhe kamin me dru.

Renditja : Kati i parë : Sallon | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |
Kati i 2-të : 3 Dhoma Gjumi | Banjo |