+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

€ 250.00 / muaj
  • ID: 54707
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira kat shtëpie 3+1 ne Arberi(Dragodan), e cila ka hyrje te veqant. Shtëpia ka nje siperfaqe prej 100m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, posedon edhe nxemje qendrore.

Rendita: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |