+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 230,000.00
  • ID: 65659
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Rruga: Jusuf Shalaku
  • Sipërfaqe: 170 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Shtëpi 3+1 per shitje në Fushë Kosovë (Kryshevc) 5 minuta larg Qytetit ne rr. Jusuf Shalaku. Shtëpia posedon nje siperfaqe prej 170m2, është ne nje lokacon mjafte te qete, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Vlen te ceket se perfshihet Lokali dhe Garazha në çmim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Garazh | Lokal |