+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 63275
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira shtëpi 3+1 në Kalabari(Emshir). Shtëpia gjendet tek terminali doganor, është e sapo ndertuar me mobilje te reja dhe moderne, e gatshme per banim.

Renditja: Kati 1: Sallonë | Kuzhinë | Banjo | Korridor |
Kati 2: 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |