+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË LAGJEN MARIGONA

€ 1,200.00 / muaj
  • ID: 84167
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Marigona
  • Sipërfaqe: 178 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Shtëpi 3+1 në Lagjen Marigona Residence, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia ka nje siperfaqe prej 178m2, ku 41m2 janë Podrum, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Oborr |