+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË QENDËR

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 87961
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Shtëpi në Qendër, shtëpia gjendet afër Sheshit Skenderbeu ka një sipërfaqe prej 200m2 me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo |