+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 3+1 NË TOKBASHQE

€ 650.00 / muaj
  • ID: 80621
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tokbashqe
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Shtëpi 3+1 në Tokbashqe, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet rruges për Germi, afër Viva Fresh, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |