+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 4+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 400.00 / muaj
 • ID: 60282
 • Prona: Shtëpi
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 200 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira shtëpi 4+1 ne Arbëri(Dragodan). Shtëpia gjendet perball ambasedes gjermane, posedon nje siperfaqe prej 200m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |