+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 4+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
  • ID: 87948
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Shtëpi 4+1 në Bregun e Diellit,  shtëpia gjendet në Rrugën “Kushtrim Hoxha ”  afër Shkollës Mileniumi 3 ka një sipërfaqe prej 200m2 me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |