+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI 4+2 NË PROEC

€ 295,000.00
  • ID: 75493
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Shtëpi 4+2 në Proec, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet ne Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, kilometri i 4-të, afër lagjes Marigona, ka nje siperfaqe prej 200m2 me 12 ari truall. Shtëpia është e ndertuar ne vitin 2018, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon oborrin, garazhde si dhe ka nxemje qendrore.

Renditja : 2 Sallona | 2 Kuzhina | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |