+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 84781
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Shtëpi në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër banesave te Al Trade dhe shkolles Mihal Grameno, është e mobiluar komplet dhe posedon dhe oborrin si dhe parking te mjaftueshem.

Renditja : Kati i parë : Sallon | Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Depo | Garazh |
Kati i 2-të : 3 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Terasa |
Kati i 3-të : Dhomë Gjumi | Studio | Teras |