+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI NË LAGJEN PRIAM

Me marrëveshje
  • ID: 77249
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 264 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Shtëpi në Lagjen Priam, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër Lagjes Qendresa, ka gjithsej nje siperfaqe prej 264m2, ku 182m2 jan per banim dhe podrum prej 82m2, është e ndarë ne dy kate, shtëpia është moderne dhe është e mobiluar tërësisht.

Renditja : Kati Përdhes – Sallon | Kuzhinë | Banjo | Dhomë Fitnesi |
Kati i Parë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo |