+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI NË VETERNIK

€ 1,400.00 / muaj
  • ID: 66590
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 450 m²
  • Banjo: 3
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira shtëpi në Veternik. Banesa gjendet ne lagjen Nic , Rr.Bekim Femiu, ka nje siperfaqe prej 450m2, dhe 4.6 Ari oborr, e mobiluar ne tersi, Nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme Kamin si dhe ka Sistemin per uitje te kopshtit.

Renditja : Kati Përdhes : 2 Sallona | Kuzhinë | Trapezari | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Garazhde | Depo |
Kati i parë : 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 3 Ballkona |
Kati i Dytë : 2 Dhoma Gjumi | Hapsir per kinema |