+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

SHTËPI NË VETERNIK

Me marrëveshje
  • ID: 75836
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 278 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje shtëpi në Veternik, me kushte shumë te mira. Shtëpia gjendet mbrapa Grand Store-s, ka nje siperfaqe prej 278m2 me 3 Ari oborr, Ka tre kate ku njëri kat është bodrum i cili është kat i banueshëm. Shtëpia posedon sistem të ngrohjes me rrymë dhe dru.

Renditja : Podrum : 2 Dhoma | Kuzhinë | Banjo | Depo |
Kati Përdhes : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |
Kati i Parë : 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |