+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 380.00 / muaj
 • ID: 65724
 • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Rruga: Ferid Curri
 • Sipërfaqe: 84 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet ne Rr.”Ferid Curri”, posedon nje siperfaqe prej 84m2 dhe ndodhet ne katin përdhese, është ne gjendje shumë te mire e gatshme  per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.

Renditja : 3 Hapsira pune | Banjo| Ballkon | Depo |