+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

ZYRE 54M2 NË ULPIANË

€ 500.00 / muaj
 • ID: 71810
 • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 54 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira zyre në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Zyrja gjendet ne Rr. Bulevardi Deshmoret e kombit, ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : 2 Hapsira pune | Banjo |