+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00 / muaj
 • ID: 59481
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 48 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Prishtina Stars, blloku A, ka nje siperfaqe prej 48m2 dhe gjendet ne katin e parë. Kompleksi ku gjendet banesa ofron nje ambient shume te rehatshem banimi me sigurim, kopsht, bazen, fusha sporti, parking te mjaftueshem.
Banesa është e lir nga data 1 Maj.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |