+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00 / muaj
  • ID: 34621
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek model sllovenia, është e kompletuar me te gjitha paisjet te reja dhe te nevojshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |