+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 350.00 / muaj
 • ID: 46312
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 63 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Matin 1. Banesa ndodhet në Rr.Muharrem Fejza, përball banesave KAWA, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe ndodhet në katin e 2-të, është e mobiluar komplet kushte shum te mira e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |