+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 350.00 / muaj
 • ID: 32119
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesa per qira 1+1 ne Lagjen Mati 1, ndodhet ne rrugen Muharrem Fejza, ka siperfaqe prej 72m2, dhe gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet me kushte shumë te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |