+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 320.00 / muaj
  • ID: 86237
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Bregun e Diellit, banesa gjendet tek ish Kolegji Iliria, Rruga “Hilmi Rakovica”, e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |