+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 250.00 / muaj
  • ID: 57733
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesa e bardha, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |